GripVis®
Sprej do hrdla

Používaním GripVis pri prvých príznakoch infekcie chránite nielen seba, ale aj tých, ktorých máte radi! GripVis pomáha vášmu telu zastaviť vírus prechladnutia skôr, ako sa rozšíri. Po aplikácii GripVis® okamžite vytvára ochrannú vrstvu na sliznici ústnej dutiny a hltana, čím znižuje šírenie a rozmnožovanie vírusov spôsobujúcich prechladnutie.

Pocítiť úľavu a zamerať sa na to, čo je pre vás skutočne dôležité!

Čo je GripVis sprej do hrdla?

GripVis sprej do hrdla sa môže používať na prevenciu a podporu liečby infekcií horných dýchacích ciest spôsobených vírusmi prechladnutia.

GripVis sprej do hrdla vytvára na sliznici ústnej dutiny a hltana zvlhčujúci ochranný film,ktorý zabezpečuje dlhodobé zvlhčovanie sliznice, čo podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Sprej do hrdla GripVis môžu používať dospelí a deti od 1 roka.

Sprej do hrdla GripVis neobsahuje žiadne konzervačné látky. Sterilný filter zaručuje sterilitu roztoku aj po opakovanom používaní. 

Aké sú vlastnosti GripVis spreja do hrdla?

Sliznice ústnej dutiny a nosa sú hlavnými cestami vstupu vírusov spôsobujúcich prechladnutie a ochorenia podobné chrípke. Keď vírusy preniknú do ústnej dutiny, môžu sa prichytiť na sliznicu, a tam sa môžu množiť a šíriť. Carragelose® nešpecificky obaľuje vírusy spôsobujúce prechladnutie a zabraňuje tak ich prichyteniu na sliznicu ústnej dutiny, čím sa znižuje ich rozmnožovanie a šírenie. Sprej do hrdla GripVis takto vytvára ochrannú bariéru proti vírusom.

Carragelose®, zložka obsiahnutá v spreji do hrdla GripVis, stabilizuje fyziologickú zvlhčujúcu vrstvu na sliznici hltana, a tým zabezpečuje dlhodobé zvlhčenie.Táto fyziologická zvlhčujúca vrstva pôsobí ako fyzická bariéra proti vonkajším vplyvom a podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Na čo sa GripVis T sprej do hrdla používa?

  • Na prevenciu a podporu liečby vírusových infekcií horných dýchacích ciest.
  • Na zvlhčovanie sliznice ústnej dutiny, a hltana napr. pri kašli, zachrípnutí alebo vdychovaní suchého vzduchu.
  • Na prevenciu a podporu liečby všetkých ťažkostí vyplývajúcich zo suchej alebo podráždenej sliznice
    ústnej dutiny, a hltana (spôsobených napr. fajčením, dlhým rozprávaním alebo spievaním).

Akým spôsobom a ako často sa  GripVis sprej do hrdla používa?

Pred prvou aplikáciou, podľa potreby urobte niekoľko strekov do priestoru, kým sa objaví jemný homogénny sprej. Pri aplikácii držte fľaštičku v zvislej polohe tak,aby bola nasávacia trubička v kontakte s tekutinou. Aby ste predišli poraneniu, vložte si aplikátor spreja do úst opatrne a nie príliš hlboko.

Podľa individuálnej potreby aplikujte do ústnej dutiny niekoľkokrát denne jeden alebo viacero vstrekov.

Ak je to potrebné, sprej do hrdla GripVis sa môže používať dlhodobo, pretože u neho nie je riziko predávkovania.

Dostupnosť GripVis®

GripVis sprej do hrdla sa používa na prevenciu a podporu liečby infekcií horných dýchacích ciest spôsobených vírusmi prechladnutia.

GripVis® dostupný vo vašej lekárni.

 

Dostupnosť GripVis®