GripVis® 
Pastilky

Používaním GripVis pri prvých príznakoch infekcie chránite nielen seba, ale aj tých, ktorých máte radi! GripVis pomáha vášmu telu zastaviť vírus prechladnutia skôr, ako sa rozšíri. Po aplikácii GripVis® okamžite vytvára ochrannú vrstvu na sliznici ústnej dutiny a hltana, čím znižuje šírenie a rozmnožovanie vírusov spôsobujúcich prechladnutie.

Pocítiť úľavu a zamerať sa na to, čo je pre vás skutočne dôležité!

Čo sú pastilky GripVis?

Pastilky GripVis sa môžu používať na prevenciu a podporu liečby infekcií horných dýchacích ciest spôsobených vírusmi nachladnutia. Pastilky GripVis tvoria ochrannú bariéru proti vírusom prechladnutia.

Pastilky GripVis obsahujú Carragelose®, ktorá stabilizuje fyziologickú zvlhčujúcu vrstvu v ústnej dutine a hltane, ktorá sa vytvorí pri cmúľaní pastilky. Následne fyziologická zvlhčujúca vrstva pôsobí ako fyzická bariéra proti vonkajším vplyvom.

Pastilky GripVis: sú určené na použitie u dospelých a detí od 6 rokov.

Aké sú vlastnosti GripVis pastiliek?

Sliznica ústnej dutiny a hrdla a nos sú hlavnými cestami vstupu vírusových infekcií spôsobujúcich prechladnutie a ochorenia pripomínajúce chrípku. Suchá sliznica ústnej dutiny a hrdla je menej odolná proti vírusom spôsobujúcim prechladnutie. Keď vírusy preniknú do ústnej dutiny, môžu sa prichytiť na sliznici, a tam sa môžu množiť a šíriť. Pastilky GripVis vytvárajú zvlhčujúcu ochrannú vrstvu, ktorá podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu proti vírusom. Carragelose® navyše nešpecificky obaľuje vírusy spôsobujúce nachladnutie a zabraňuje ich prichyteniu na sliznici, čím sa znižuje rozmnožovanie a šírenie vírusov spôsobujúcich prechladnutie.

Sliznica ústnej dutiny a hltanu môže fungovať ako bariéra proti vonkajším vplyvom len vtedy,keď je dostatočne zvlhčená. Častý pobyt na miestach s nízkou relatívnou vlhkosťou, ako napr. vykurované a klimatizované miestnosti, autá, vlaky alebo lietadlá, môže spôsobovať vysušenie a podráždenie sliznice ústnej dutiny a hrdla. Takisto aj intenzívna fyzická námaha hrdla, ako je spievanie, dlhodobé rozprávanie alebo fajčenie, môže mať za následok vysušenie sliznice ústnej dutiny a hrdla. Dôsledkom toho môže byť kašeľ, zachrípnutie alebo bolesť hrdla.

Na čo sa GripVis pastilky používajú?

Pastilky GripVis sa môžu používať na prevenciu a podporu liečby prechladnutia a ochorení podobných chrípke a zabezpečujú zvlhčovanie sliznice ústnej dutiny a hltana.

Na prevenciu a podporu liečby vírusových infekcií horných dýchacích ciest.

Na zvlhčovanie ústnej dutiny a hrdla, napríklad ak vdychujete suchý vzduch, v prípade kašľa alebo zachrípnutia.

Na prevenciu a podporu liečby všetkých ťažkostí vyplývajúcich zo suchej a/alebo podráždenej sliznice ústnej dutiny alebo hltanu.

Dávkovanie a spôsob podávania

Akým spôsobom a ako často sa pastilky GripVis používajú?

Niekoľkokrát denne cmúľajte pastilku, zvyčajne 3 až 6-krát denne, podľa individuálnej potreby.
Celkové denné množstvo by nemalo presiahnuť šesť pastiliek, inak sa môžu vyskytnúť potenciálne laxatívne účinky. 
Ak je to potrebné, pastilky GripVis sa môžu používať dlhšie (až 30 dní).

Dostupnosť GripVis®

Pastilky GripVis sa môžu používať na prevenciu a podporu liečby infekcií horných dýchacích ciest spôsobených vírusmi prechladnutia. Pastilky GripVis tvoria ochrannú bariéru proti vírusom prechladnutia.

GripVis® dostupný vo vašej lekárni.

 

Dostupnosť GripVis®